Elektroiekārtu remonts un nestandarta elektroiekārtu izgatavošana

SIA RKF SEDL veic elektroiekārtu remontu un nestandarta elektroiekārtu ražošanu nodrošinot saviem klientiem sekojošos pakalpojumus:

  • 6-10-20kV sprieguma iekārtu remonts: t.sk. spēka transformatori ar jaudu 20-1600 kVA, mērtransformatori, atdalītāji, slodzes slēdži, reaktori, dzinēji, ģeneratori.

SIA RKF SEDL veic 6kV-10kV elektrodzinējiem ar jaudu no 200kW līdz 1,5MW  tinumu sekciju izgatavošanu un nomaiņu, kā arī, profilaktisko statora pārķīlēšanu, tinumu izolācijas līmeņa paaugstināšanu, bandāžu un izvadu atjaunošanu.

  • Zemsprieguma iekārtu remonts: t.sk. 1-400kW dzinēji, sūkņi, jaudas slēdži, kompensācijas iekārtas, lielas jaudas palaidēji, droseles, ģeneratori.

SIA RKF SEDL veic asinhrono elektrodzinēju ar jaudu no 1kW līdz 400kW kapitālo remontu ar tinumu  un gultņu nomaiņu, gultņu sēžu atjaunošanu, rotoru dinamisko balansēšanu, to montāžu, demontāžu, transportēšanu un centrēšanu. SIA RKF SEDL uzkrāta milzīga pieredze profilaktisko remontu veikšanā ar izolācijas atjaunošanu, gultņu nomaiņu, ģeometrijas atjaunošanu. Liela pieredze dažādu līdzstrāvas kolektoru dzinēju no 1kW līdz 250kW, tai skaitā  tramvaju un trolejbusu  vilces dzinēju remontā. Apkalpojam un remontējam dažādu veidu sinhronos un asinhronos ģeneratorus  ar jaudu no 50kW līdz 1,5MW, ko pielieto koģenerācijas sistēmās, kā arī mazajos HES.

  • Transformatoru remonts un izgatavošana.

Veicam eļļas un sauso transformatoru remontu pilna apjomā.

Izgatavojam pēc klienta uzdotajiem parametriem vienfāzes un trīsfāzu sausos transformatorus ar jaudu no 1kVA līdz 900kVA, dažāda izpildījuma no IP00 līdz IP65, kā arī dažādu veidu droseles, reaktorus, indukcijas elektromagnētiskās spoles un citus specifiskus elektrotehniskos izstrādājumus.

  • SIA RKF SEDL veic nestandarta elektrisku sadaļu izgatavošanu saskaņā ar klienta pasūtījumu.